Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Core 2-es gépemben egy Asus...

Core 2-es gépemben egy Asus P5B alaplap van,320gb-s ATA vinyóval, win XP-vel. Most fogok venni egy 2TB-os Seagate sata3-as vinyót és azon win 7 lesz. Működőképes lesz így a rendszer?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert az XP nem szereti az ilyen új HDD-ket, viszont ő maradna az atás vinyón, a másikat pedig a win 7 használná. Ilyen esetben is problémázna az XP, vagy ekkor már másolhatnék fájlokat oda-vissza?
2013. dec. 28. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Elsőnek azért mentsd le a fontosabb adatokat! Azutánén összekötném a két vinyót, de a Bios-ban állítsd be, hogy az XP-s vinyó bootoljon először. Meg az új vinyót formázd is le. De megkérdezhetem, hogy miért neá jó csak az új vinyó és egy win7-es OPrendszer.
2013. dec. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szeretem a "régi" atás lemezeket. Tartaléknak fogok is még egyet venni. Én még C64-gyel kezdtem a gépezést, szóval volt már pár cuccom, sok oprendszert használtam, de ha tehetném csak XP-t használnék. Ezért szeretném ha az is megmaradna + van rengeteg programom, amiket már évek óta használok és csak azon fut normálisan.
2013. dec. 29. 07:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Oké, de van a win7en egy olyan, hogy kompatibilitás beállítása, tehát ha van egy XP-s progid akkor beállítanád XP-re ha több ideig használnál win7et nem akarnál XP-s gép elé ülni! Tapasztalatból mondom. Én nem bántam meg átváltani rá! Sokkal korszerűbb, szebb, egyszerűbb kezelni és valljuk be, hogy egy Core2es gépre minimum a win7.
2013. dec. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!