Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet helyrehozni? , ,...

Hogyan lehet helyrehozni? , , Bootmgr is missing Press Ctrl+Alt+Del to restart, ,

Figyelt kérdés

Particiot hoztam letre, ujrainditottam es ewel indul...ujratelepiteni sem tudom mert a egy kicsi note-vagy netbook vagy mi...

Kerlek segitsetekk...



2013. dec. 29. 22:15
 1/7 macika55 ***** válasza:
Vond össze.
2013. dec. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 macika55 ***** válasza:
Ha nincs optikai meghajtód,akkor egy külsóvel próbáld meg javítani vagy újrarakni.
2013. dec. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valamit elrontottál a rendszermeghajtón, ezért nem indul. Az adatok még a helyükön lehetnek, csak el lett rontva a partíciós tábla. A testdisk nevű USB meghajtóról is indítható program meg tudja keresni a törölt partíciókat illetve a hibásakat helyre tudja állítani. Így nem lesz adatvesztés vagy Windows telepítés, szerencsés esetben 10 perc múlva használható a gép a megszokott módon.
2013. dec. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 czibles ***** válasza:

MBRből törlődött a bootmanager.

A) Win CD-t berakod és rányomod, hogy javítás. Még nem próbáltam, de szerintem mennie kell.

B) Linuxot bootolsz be és felrakod a grub-ot. Kicsit bonyolultabb, máshogyan fog bootolni a géped innentől kezdve, de tudom, hogy működik.

2013. dec. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez a testdisc hogy működik?

Mert nincs kűlsű optikai meghajtó...

2013. dec. 30. 08:36
 6/7 anonim ***** válasza:
USB meghajtó nálam egyenlő pendrive.
2013. dec. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szereztem egy kulso optikai meghajtot es muxik....
2013. dec. 31. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!