Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen multifunkciós nyomtatót...

Milyen multifunkciós nyomtatót vegyek?

Figyelt kérdés

Elvárásaim a nyomtatótól: - külön festékpatronok (után gyártott patronnal is működjön), - ha kifogy 1 szín, feketével lehessen nyomtatni, - ha nincs benne patron lehessen másolni, faxolni.

Néha 2 hónapig sem nyomtatok, máskor meg 1000 oldalt.


2013. dec. 30. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:

1000 oldalhoz már inkább lézernyomtató ajánlott és a 2 hónapos szüneteket is jobban viselik szerintem, bár annyi idő alatt a tintás se szárad be.


Én Canon párti vagyok, szerintem a tintásak közül ebben a kategóriában ez a legjobb választás. Után gyártott patronnal nincs tapasztalatom.


Valami ilyesmi van nekem: [link]


1 éve használom és nagyon elégedett vagyok minden funkciójával.

2013. dec. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy külön patron is feltétel. Ebben 1 fekete és 1 színes patron van. Én még nem éreztem hátrányát a közös színesnek.
2013. dec. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! ez a masina működik festékpatron nélkül is, (mármint a többi funkció)?
2013. dec. 30. 11:28
 4/5 anonim ***** válasza:

ha olcsón akarsz nyomtatni akkor olyan vegyél amihez van folyamatos tintaellátó (ciss) :

[link]

2013. dec. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam patron nélkül még, de szerintem amihez nem kell patron, az a funkció működik.
2013. dec. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!