Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tönkrement régi tápom. Egy...

Tönkrement régi tápom. Egy HKC usp 5550 elég lenne neki?

Figyelt kérdés

Amd phenomII x4 970

Asrock n68c-gs fx

nvidia geforce 9800gt

4gb ddr3 ram


Mielőtt jönne a sok ilyen válasz hogy leég a géped meg tönkrevágja a hardvereket azelőtt elmondom hogy nem igazán kerülhetne kereskedelmi forgalomba ha nem felelne meg jópár szabványnak. És az a 75%-os hatásfok se rossz.


2013. dec. 30. 12:56
 1/7 SoulEater7797 ***** válasza:
100%

Ha ennyire ragaszkodsz hozzá, akkor igen.

De inkább egy XFX Pro 450W.

És de, bekerülhetnek. Egyébként nekem már elszállt két HKC :)

2013. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég. De azért láttam tesztvideót, hogy a 12 voltos ágon összevissza ingadozott az ellátás. Nekem is volt hasonló, bár nem vágott tönkre semmit.
2013. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
XFX Pro a legjobb és legminőségibb táp az 1.-nek van igaza.
2013. dec. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Mielőtt jönne a sok ilyen válasz hogy leég a géped meg tönkrevágja a hardvereket azelőtt elmondom hogy nem igazán kerülhetne kereskedelmi forgalomba ha nem felelne meg jópár szabványnak."


Elektronikai termékeket gyártó cégnél vagyok viszonylag magas beosztásban (minőségirányítás). Szoktuk vizsgálni a versenytársak termékeit... Ne akard megtudni, hogy miket lehet forgalomba hozni kizárólag GYÁRTÓI NYILATKOZAT alapján, amik mögött egyes esetekben semmféle vizsgálat nincsen.

Plusz egy kérdés: melyik az a szabvány, amelyiknek meg kell felelni ahhoz, hogy MEGHIBÁSODÁS esetén ne vágja tönkre a többi alkatrészt, ne juthasson túlfeszültség a különböző ágakra? Válaszolok: nincs ilyen szabvány.


PS: nekem amúgy mindegy, a te géped, a te alkatrészeid, a te pénzed, neadjisten: a te életed.

2013. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

210-230W a géped fogyasztása a +12V ágról.


Az a HKC 280W-ra képes a 12V ágán.

Papíron elbírja,gyakorlatban meg imádkozz esténként sokat.


9500Ft ez a hulladék.

Ennyiért kapsz FSP Hexa 400W-t ,Seasonic SS 350ET,vagy Chieftec CTG400-t amik minőségben teljesen rendben vannak,és teljesítményben is köröket vernek erre a HKC valamire.


De nyugodtan vegyél szar és gyengébb tápot azonos áron...

2013. dec. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tessék, egy videó a választott tápodról: http://www.youtube.com/watch?v=XhCnwiWBbUY
2013. dec. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A videó tudtommal fake. De rendben az xfx pro 450 nekem is szimpatikusabb szóval az lesz.
2013. dec. 30. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!