Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen 1tb-os merevlemezt...

Milyen 1tb-os merevlemezt vegyek? Ez jó lesz:www.pcx.hu/termek/seagate-1tb-sata3-32mb-st1000dm003-me revlemez-96830 Mennyire nehéz beszerelni a gépbe? A külsővel jobban járnék?

Figyelt kérdés

2013. dec. 30. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez picit drágának tűnik nekem - de lehet, hogy csak azért, mert soha nem veszek új vinyót - arra van a HDSentinel, hogy a használt állapota is leellenrőzihető legyen (8,5-9 ezer forintért már garisat is kapni). De egyébként a beszerelés annyi, hogy rádugod a tápkábelt. Aztán fogod a SATA kábel egyik végét - az megy az alaplapba, a másik meg a vinyóba. A HDD-rekeszt meg elég nehéz eltéveszteni a gépházban.
2013. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 macika55 ***** válasza:
14k-ért jó ár.
2013. dec. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kösz szépen!Én is azért kérdeztem meg mert gyanúsan kicsi volt az ára és nem nagyon értek hozzá de megnyugoddtam.
2013. dec. 30. 20:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Én Seagatle vagy WD merevlemezt vennék, amire 3+ év garit adnak! 15-25k között van az áruk.

Külső merevlemezt nem ajánlok, csak akkor ha több gépben is feltétlen használod, illetve hordozod is.

2013. dec. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja azt még elfelejtettem kérdezni hogy azt meglehetne oldani hogy benne van a gépben egy másik vinyó is meg ez is?Mert azon is vannak adatok csak elfogyott a szabad hely.
2013. dec. 30. 21:24
 6/7 macika55 ***** válasza:

Hát persze,telerakhatod winyóval.

Esetleg ha nem ismeri fel,a lemezkezelőben megtalálod és csinálsz egy egyszerű kötetet.

2013. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hú kösz megnyugodtam már azthittem napokig fogok vele szarakodni:D
2013. dec. 31. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!