Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meg tudnátok mondani hogy ez...

Meg tudnátok mondani hogy ez a proceszor hány magos: Intel Core i3-2348M (2,3Ghz,3MB L3 cache)? Meg az hogy ez a videókártya jó: NVIDIA GeForce 710M wint 2GB Dedikált VRAM. (Battlefield4)

Figyelt kérdés

2013. dec. 31. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:

2 magos, 4 szálas.

A GT 710M videokártya játékra nem alkalmas.

2013. dec. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először azt akartam írni, hogy Republic of Gamers túloz, de aztán megtaláltam egy cikket a 710M-ről.

[link]

Attól tartok ez a chip nem tud mit kezdeni a 2GB VRAM-mal, amik ráadásul DDR3-asak.

Nem elképzelhetetlen, csak épp hihetetlen ha elmegy rajta a BF4.


Ui: Ne vedd tolakodásnak, kérlek áruld el miért akarsz laptopot játékra? Mert létezik olyan: például az ALIENWARE egész bika laptopokat gyárt. Csak hát az áruk...

2013. dec. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2.Válaszoló

Hát akkor te vegyél anyiért laptopot.ok?

És más meg azt mondja h jó..... -,-"

2013. dec. 31. 18:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Dehogy veszek!

Hát épp ezt mondom, hogy nem érdemes. Egy laptop árán (és nem feltétlen az ALIENWARE-re gondolok) sokkal jobb asztali PC-t kapsz játszani.


Na az a -,-" amikor kérdezel valamit, s ha nem tetszik a válasz leszmájlizod a válaszadót. :( (Csak vicceltem :D)

Ha más azt mondja jó, hát rajta! Ha ragaszkodsz a laptophoz, én nem ellenzem, te dolgod. Vedd meg!

2013. dec. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!