Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az lenne a kerdesem hogy van...

Az lenne a kerdesem hogy van egy win 7 rendszerem es az utobbi idokben, neha teljesen befagy. Mi a hiba?

Figyelt kérdés

Az lenne a kerdesem hogy van egy win 7 rendszerem es az utobbi idokben, neha teljesen befagy.


Memoriat teszteltem, hibatlanul mukodik, processzort teszteltem hibatlan. Alaplap hiba lenne??


Konfig: i5 3Ghz proci

12 gb ram ddr3

gigabyte Nvidia Geforce gtx 460 se grafikus kartya

Gigabyte ga h61ma-d3v alaplap


Szegyen ez nekem, mert informatika maniakus vagyok. Emeltem van info erettsegibol, vilag eletemben minden hibara rajottem, de erre most nem tudok.


Virus nem lehet mert nod, avg nem talaltak semmit.


Aldott uj evet kivanok, es elore is koszonom a segitseget.



2013. dec. 31. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, kiad valami hiba üzenetet? Esetleg kékhalál? Lehet hogy csak annyi a gond hogy poros belül a géped és túlmelegszik.


Nekem ez lenne a tippem.


Remélem tudtam segíteni valamennyit. :)

2013. dec. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mikor volt újratelepítve a gép? Nekem is ez volt 4 éves Win-el, újra raktam és azóta hibátlanul megy.
2013. dec. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi szépen a válaszokat. December 15 én raktam újra mert, 13-án 2 kékhalál volt. Eddig soha nem volt kék halálom, pedig 5 éve van win 7em :)


Szóval újraraktam, és akkor lefagyott, 3 szor három napon belül, és most ma megint újraraktam, azóta meg működik, de lehet hogy holnap, azaz ma megint beszarik. Tényleg nem értem.


Takarítani mindig takarítottam. Cpu max 40, vga max 40, és hdd 35 foknál nem volt több. Ezek szerintem nagyon jó értékek.

2014. jan. 1. 02:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!