Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb/erősebb videokár...

Melyik a jobb/erősebb videokártya? 1gb-gddr3-64bit vagy 2gb-ddr3-64bit?

Figyelt kérdés

2014. jan. 1. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Felteszed még húszor az ökör kérdésedet.


Namind1,akkor elmondom.


64 bites DDR3 kártyáknál teljesen felesleges erőről beszélni,mert mind arra jó,amire kitalálták.

Filmezni.


Másrészt ilyenkor pontos típusokat írj.

2014. jan. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nincs különbség ezek ha 512 vramból profitálnak már az jó konkrétan 1 gb-t sem használja ki a gpu nyers erőben előbb elfogy
2014. jan. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Milyen ökör kérdés te majom itt van egy kép és nézd meg olvasd el be is kereteztem neked a lényeget ha nem látnád.. [link] és ezér kérdeztem azt te fax hogy az 1gb-os gddr3-as erősebb e egy sima ddr3-as 2gb-os és nem a tipusa nekem a lényeg
2014. jan. 1. 16:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy 1GB GDD3-as Radeon 6670 SOKKAL gyorsabb, mint egy 2GB GDDR3-as Geforce GT610. Egyáltalán nem a memória MENNYISÉGE számít. Megpróbálod megérteni, vagy majmozol még egy kicsit?
2014. jan. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!