Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lesz e attól baja az asztali...

Lesz e attól baja az asztali számítógépemnek, ha pókháló (is) van benne?

Figyelt kérdés
Nemrég vittem el szervízbe, ahol láttam, hogy csupa pókháló a hátulja, mikor levették az oldalát, igaz már 4-5 éve nem volt leszedve a gép oldala, mióta megvan, a földön tartom... Akkor ha jól emlékszem, letisztították, de idővel megint pókhálós lehet, vagy még az is, ez mennyire baj?

2014. jan. 2. 00:08
 1/6 A kérdező kommentje:
A gép toronyházának belsejére értem természetesen, hogy pókhálós (volt), illetve nem túl tiszta, mivel a földön tartom, és nem nagyon van ott takarítva...
2014. jan. 2. 00:10
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp takarítsd 1-2 havonta.. Nem tesz neki jót, ha annyira poros, pókhálós.
2014. jan. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

OK... Eddig több (4-5) évig ilyen volt, de akkor mostantól rendszeresen takarítom, ezek szerint nem oktalan a parám... Megy a pont...

Csak azt nem tudom, hogy szedem le az oldalát, mert még csavarhúzóm sincs, és ha le is szedtem, hogy fújom ki/szedem le a port/pókhálót, mert nekem nincs ilyen spéci készülékem, mint amilyen a szervizesnek volt...

2014. jan. 2. 00:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
akkor késsel fogod és kitered a csavart , és amúgy is keézzel fogod és kitakartod, de lehetőled ne vizes cuccal mielőtt még bármi ilyesmit csinálnál, simán a kezeddel vagy papírtörlővel esetleg kitörlöd aztán kész, ventillátorról leszeded a porréteget, nagyokat belefújsz oda hogy a hűtőbordákból is nagyjából kijöjjön a por...
2014. jan. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A gépet tisztelni kell, okés? Minden hónapban ki kell takarítani, ápolni, szeretgetni.
2014. jan. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Veszel egy csavarhúzót. Xddd.
2018. aug. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!