Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » D-Link DIR-636L típusó routern...

D-Link DIR-636L típusó routernek milyen előnyei vannak?

Figyelt kérdés
Most szeretnék routert vásárolni, de nekem egy a 3-5 ezres kategóri nem kell, ugyanis már egyszer megjártam vele. D-Link DIR-636L típusú routert néztem ki, ami árba is megfelelne. Érdekel, hogy ez a Cloud szolgáltatás mit takat, ugyanis én ezalatt a felhő alapú tárhelyet értem. Tehát msot ha csatlakoztatok egy pendrive-ot, akkor azt távolról is elérhetem? Nem nagyon értek az ilyesmihez, úgyhogy hozzáértők válaszát várom erről a routerről!

2014. jan. 2. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
van rajta usb gigabites switch van rajta de szerintem inkább ilyet vegyél: [link] mert ennek külső antennái vannak a d-linknek belső és épp ezért rengeteg bosszúság fog érni hogy gyenge a jel
2014. jan. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, bár 5 megabites t-home nethez nem is érdemes gigbites routert venni.
2014. jan. 3. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!