Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Apple macbook? (Kérdésed túl...

Apple macbook? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy macbook-ot.Használtan vajon honnan lenne érdemes beszerezni egyet?Azért emellett döntenék,mert utazáshoz nem elég praktikus egy 2-3 kilós laptopot cipelni,meg hallottam,hogy ezek minőségi anyagokból van összerakva.Vagy esetleg valami más ultrabook?

2014. jan. 2. 16:06
 1/4 anonim válasza:

Ez itt a reklám helye. :P


Budapesten van egy olyan nevezetű, Apple termékekkel foglalkozó cég, hogy iSamurai. Ők árulnak használt gépeket is. Garanciával adják el őket, úgyhogy szerintem tőlük érdemes venni. Vehetsz magánkézből is, csak akkor vigyél magaddal egy hozzáértő személyt is szerintem. :)

2014. jan. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt!:)
2014. jan. 6. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vehetsz magánszemélytől is. Vannak normális hirdetők, nézz fel az almapiac.com-ra meg a beszeljukmac.com-ra.

Ha valakinek meg vannak hozzá a papírjai számlával mindennel együtt, és kívülről is normálisan néz ki, nincs összekarcolva és leélve, akkor azt nyugodtan megveheted.

Az iSamurai sem rossz csak ott jóval drágábban kapod meg ugyanazt, mert még rámegy az áfa is.

Esetleg érdeklődhetsz apple boltokban is, mert az új, de már kibontott gépeket jóval olcsóbban szokták eladni.

Meg a bemutató darabokat is el szokták adni olcsóbban.

2014. jan. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem a machbook white tettszik
2014. jan. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!