Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mijen videokártyát ajánlotok...

Mijen videokártyát ajánlotok ebbe dell optiplex 745?

Figyelt kérdés

Pentium D 30.0 gzh

2GB DDR2 ram?



#kari kell?
2014. jan. 3. 18:14
 1/4 claidheamohmor ***** válasza:

Igazából attól függ, hogy álló, vagy fekvő házas. Amúgy azt mondanám, bármilyen PCI expresses videokártya, amit meg tudsz fizetni (reális kereteken belül, mert ez nem az a csúcs atomerőmű, tehát új hardverzabáló játékokat nem fogsz rajta játszani).

DE: ha fekvő házas, akkor valószínűleg low profilú kártya kell bele (nem feláras plusz-szolgáltatás, hanem egyszerűen csak ilyen kategóriában kell keresned - a te céges leselejtezett gépedhez ésszerűen való kártyát viszonylag olcsón is lehet kapni).

2014. jan. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel ez a gép nem egy mai gyerek így felesleges lenne beletenni egy erősebb videó kártyát. Ez olyan mint ha egy vacak kis autóra egy spoilert tennénk.


Szerintem a legjobb választás egy GeForce GT 610, mert nagyjából el tudsz játszani újabb játékokkal is. És nem overkill a gépedhez képest. És be tudod rakni szinte minden házba. (fekvő/álló)


[link]

2014. jan. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
aha tudom hog nem eg bivaj gép de az alap vga mégiscsak szar benne.
2014. jan. 4. 01:32
 4/4 zsolteer válasza:
csoki.nekem is 745ös gép sasom van.és én vettem bele egy nvidia gt430 at. picit szét vágtam azt a részt ahova bele megy a monitor kábel.meg v 3 cencit ki lg a kari xD de bf3,nfs run.gta 4 mind fullon megy.egyedül a bf4en nyomom mediumon.
2014. ápr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!