Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb processzor?

Melyik a jobb processzor?

Figyelt kérdés

AMD Athlon™ 64 x2 dual core 5000+

AMD Athlon™ X2 5000+


kérdésem adott melyik a jobb :) úgy tudom hogy az "AMD Athlon™ X2 5000+" 4 magosítható azaz feloldható benne még 2 mag akkor jobb mint a 64x2 es ?? :)


bocsi ha nem voltam érthető de nem értek nagyon hozzá

a válaszokat előre is köszönöm



2014. jan. 4. 02:40
 1/3 anonim válasza:
ugyan nem ismerem közelebbről ezen modelleket, viszont szerintem arra ne alapozz hogy majd kihúzod valamelyiket jobbra, mint amilyen a másik gyárilag, mert nekem az AMD Athlon II x3 445 3.10ghz-ra is azt mondták hogy hú azt majd lehet húzni, hát a nagy !@*, fagyott meg mindent csinált amit nem kellett volna, ha egy kicsit is jelentősebb órajelre lett rakva, vagy +magtól. pedig extra maxi hűtés ment rá.
2014. jan. 4. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 BM-Striker ***** válasza:
Az 5000+ jobb, és 2 magosítható, ha egy Deneb magosat fogsz ki.
2014. jan. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 BM-Striker ***** válasza:

Mármint 4 magosítható.


Az x2 5000+ egy olyan Athlon II vagy Phemom II 925, ami nem volt képes kezelni a DDR3 memóriát.

2014. jan. 4. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!