Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen a jó videokártya? Mit...

Milyen a jó videokártya? Mit ajánlotok? Mit vegyek?

Figyelt kérdés
15-20 körül szeretnék venni egy grafikus kártyát DDR5-ös kellene és egy jobb féle.Örülnék esetleg linkelésnek is,jo lenne tudni mitől jo a jo videokártya.És Pci-expresszes foglalatú kellene.

2014. jan. 4. 08:54
 1/6 hypno ***** válasza:

[link]


Itt nézz körül egy használt darabért.

HD5770 (vagy HD6770) 12-13 ezerért megkapható.

HD7770 pedig 20-22 ezerért.


Egy videokártya akkor jó, ha gyors. (és nálam számít az is, hogy mennyit fogyaszt.) Minél gyorsabb annál jobb.

2014. jan. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Használtat semmiféleképpen nem veszek,és azt gondoltam hogy annál jobb ha gyors de ez mitől függ?:D
2014. jan. 4. 09:27
 3/6 anonim válasza:
Sapphire 6670 1G DDR5 11192-14-20G! Belépő szint!
2014. jan. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
HD7750 van 22.000-ért, HD7770 pedig 25-ért. Ha még rászánsz +5000-ret akkor sokkal jobban jársz.
2014. jan. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hypno ***** válasza:

#2 Ha most azt mondom, hogy az alkalmazott felépítés, csíkszélesség, mag és memória órajel, a kommunikációs csatornák sávszélessége, az előre programozott utasításkészletek befolyásolják a sebességet, akkor gondolom nem sokkal leszel okosabb.


Javasolt a teszteket/teszteredményeket bogarászni. Pl. itt:

[link]

vagy itt:

[link]


A te döntésed és a te pénzed, hogy veszel-e használt cuccokat. Csak azért mertem javasolni, mert a bolti árakhoz képest lényegesen olcsóbban lehet megvenni garanciális darabokat.

Nekem persze jó, ha sokan vesznek újonnan boltból, mert annál többen lesznek, akik majd el akarják adni a drágán vett cuccaikat, hogy lépést tartsanak a divattal és így megintcsak nem kell drágán vennem a következő alaplapomat, videokártyámat, memóriámat, processzoromat.

2014. jan. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a-a kossz az eddigi valaszokat,ket ok miatt is nem veszek hasznaltan.1vettem egy alaplapot aztmondták uj es adtak ra 2ev gart.fel ev alatt tonkrekment.A ceg meg felszivodott.A masik szamla kell rola.Am ha ugy van raszannak plussz penz.
2014. jan. 4. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!