Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen routert ajánlanátok?

Milyen routert ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Egy 70 nm-es lakásba szeretnék WiFi-s routert venni, mert a réginek nincs elég erős jele, és a vasbeton szerkezet amúgy is tompítja.... A nappaliba szeretnék ( kb a lakás középpontja) egy olyan routert ami olyan erős, hogy a teljes lakásban majdnem maximum legyen a jelerősség. Ezek tudatában milYen routert tudtok ajánlani? Háromantennás routerről mi a véleményetek?
2014. jan. 4. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
mindenkép 3 antennás, de a ház néhány helyén csak 3/4 lesz az erősség
2014. jan. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát figy, én saját tapasztalat alapján tudok mondani bármit is. nekünk egy 2 szintes házunk van, 100 nm lent meg fent is. A fenti emeleten van a router, ez egy TP-LINK, 1 antennás. Az egész házban majdnem látható majdnem, kivéve a konyhát, ami a földszinten van, és legmesszebb a modemtől. Namost egy dupla antenna segítene ezen, vagy éppenséggel nagyobb antenna. De nekünk elég ennyi is. Fater gépe pont alatta van, neki max jelerősségű, + a 2 nővérem van fent, nekik változó, vagy max, vagy 1 hiányzik.

De ez laptop függő is! Vmelyik laptop gyengébben fogja a jelet, mobiltelefon meg végképp.

Tehát én csak saját tapasztalatot tudtam neked írni. Ez előtt is TP Linkünk volt (Nem WiFi-s), és azzal is maximálisan megvoltunk elégedve. Tehát mint márka, nekünk bevált. Az meg h mennyire járja át a lakást, antenna függő is, + modem. Természetesen minél erősebb, annál drágább

2014. jan. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én személy szerint mobiltelefonra gondolok :)
2014. jan. 4. 11:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, akkor ne nagyon keressél olyat, ami a 70 nm-en max erősséggel tolja a mobilodnak. A telóknak sokkal gyengébb a wifijük. Még laptoppal is nehéz megoldani, h max erősség legyen, de telefonon... Már a szomszéd szobában is legalább 1 lemegy, de vmikor 2, változó. Ha meg vmi hiper szuper routert veszel, mert olyat valszeg lehet... nem érne annyit az egész :)
2014. jan. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!