Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan csatlakoztassam az...

PeetTheMonk kérdése:

Hogyan csatlakoztassam az alaplapot a gépházzal?

Figyelt kérdés
MSI G41M P25 alaplapot szeretnék összedugni egy gépházzal. A gépházonból kiinduló kábeleket hova csatlakoztassam az alaplapon? HDD Led (+, -) RESET SW, M/B SW, USB1, GROUND1, USB2, GROUND2 és még egy kábel amin +és - jelzés található és önmagából indul ki és önmagába érkezik. (piros–fekete) Addig eljutottam hogy az usb1 és usb2es kábel hova megy, de a többit nem tudom :S kézikönyvet sem találtam ehhez az alaplaphoz :/ érteni értem hogy melyik kábel mire szolgál, csak a helyüket nem találom. HDD a vinyó, az USB magától értetődik, a reset az újraindítás, a maradék a világítás mivel van két Ledem a gépház elején.

2014. jan. 5. 01:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%

Ezek a manualban részletesen levannak írva.

Én 3 perc alatt találtam hozzá manual-t, mellesleg ne itt akarj megtanulni gépet szerelni. Hülye pö cs.


[link]

2014. jan. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mellesleg ne itt tanulj meg okoskodni, hülye fasz... Szépen kérdeztem!
2014. jan. 5. 01:53
 3/16 anonim ***** válasza:
Az le van szarva. Utálom a 10 éves kölyköket, akik egyből ide rohannak mert lusták használni a keresőt. Ne is csodálkozz hogy felhúztam magam rajtad, inkább köszönd meg szépen hogy megkerestem helyetted a kézikönyvet.
2014. jan. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mellesleg én is megtaláltam ezt az oldalt, zsenikém –_–
2014. jan. 5. 01:55
 5/16 anonim ***** válasza:

Ezt azért nézd végig ha még nem építettél gépet.


http://www.youtube.com/watch?v=SooUOFbaHP4

2014. jan. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
VAlóban megtaláltad? Akkor minek tetted fel a kérdést?
2014. jan. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Képzeld, nem építettem még gépet, mert nem vagyok hardverzseni, inkább más munkával kötöm le magam, amivel pénzt lehet keresni 25 éves fejjel.... Azért kértem itt segítséget, mert kulturált emberek válaszát vártam, akik lenézés nélkül segítenek... De látom vannak kivételek.
2014. jan. 5. 02:01
 8/16 anonim ***** válasza:

Igazából 1 évvel vagyok idősebb. Én abból indulok ki, hogy itt 10 évesek járják az oldalt, akik össze visza lepontozzák az embert és stb és stb. Szóval tökre elegem volt az ilyen pisisekből.

VÉgül is ok, hibáztam. De nem értem még mindig, ha megtaláltad a man-t akkor miért tetted fel a kérdést. Ha nem megy valami írj és segítek.

2014. jan. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 lapát01 ***** válasza:

"VAlóban megtaláltad? Akkor minek tetted fel a kérdést?"

Egy leírás nem egyenlő a gyakorlattal. Mellesleg az írásstílusodból te se lehetsz több 12-14nél.


"Ne is csodálkozz hogy felhúztam magam rajtad"

[link]


Egyébként a kábelek amik a gépházadba vannak.. lennnie kell rajtuk egy névnek, és az alaplap leírásába ugyanúgy (vagy legalábbis hasonlóan) vannak elnevezve.


"akik össze visza lepontozzák az embert"

Akkor kérek screeshotot

2014. jan. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Egyébként a számítógéppel is lehet pénzt keresni...

nem is olyan keveset (y)

2014. jan. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!