Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya probléma?

Videókártya probléma?

Figyelt kérdés
Van egy régebbi asztali gépem ( Phenom II x4 940, 6GB DDR3, geforce GT440) és a mai nap ahogyan elindítottam a Call of Duty 4et elektromos szikra hangját hallottam folyamatosan.. A gép oldala le van szedve, benéztem nem láttam semmit, de egyértelműen a videókártya felől jön. Ahogy kilépek a játékból abba marad a hang.. Ez mi lehet? Értek a számítógépekhez mivel én is szerelőként dolgozom, de ilyennel még nem találkoztam. (Egyébként nem befolyásolja a gépet a működésben, de azért szeretném kideríteni ez mi lehet..)

2014. jan. 5. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a VGA tápcsatlakozója nem érintkezik rendesen.


Valószínűleg azért a játék inditásánál jön elő a jelenség, mert akkor a VGA terhelése többszöröse az alaphelyzethez képest.

2014. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is, de a VGA-n nincs is táp csatlakozó mivel nem igazán egy csúcs kártya..:S
2014. jan. 6. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!