Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért melegszik fel a laptop...

Miért melegszik fel a laptop újratelepítés után?

Figyelt kérdés
Újra telepítettem a laptopomat windows 7 64bit (eddig is ez volt) és az F1 2010 simán elfutott eddig mostmeg kb 10 perc után laggol, egy hűtő elég lenne? eddig 3 órát is bírt a játék nem értem mi lett vele :S minden driver fentvan.

2014. jan. 6. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Újra kell pasztázni a procit és a gpu-t, portalanítani stb
2014. jan. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hypno ***** válasza:

"...minden driver fentvan."


A chipset drivere is?

2014. jan. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki kéne fújatni belőle a port. Csodálkoznál mennyi van benne.
2014. jan. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne hogy belefújjál! Tönkre teszed mint én a régit,jól le is szídott a szerelő és igaza van,hogy lehettem ekkora hülye anno...

Vidd el szervízbe inkább,ŐK szétszedik,kiveszik a hűtőt és a ventit is kitisztitják,úrja is pasztázzák mert bizony minden egyes évbe egyszer meg kell ezt tenni!

Ha meg belefújsz vissza fújod a port csak,meg a hűtő oldalán lévő pormamacsot ilyen könnyen nem fogod megoldani,szét kell szedni és meglátod,olyan lesz mint ha valami szivacsot raktak volna a kifujó réshez.

Ezeket meg lehet egyedül is csinálni akkor azért olcsóbb,csak hát érteni is kell hozzá mert nem oylan könnyű!

2014. jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kaj és nem a driverek miatt kezd laggolni,ha az lenne a ludas már a legelejétől laggolna,hanem egyszerűen azért mert túlmelegszik a laptop,ilyenkor meg a proci kb felére csökkent a teljesítményét h ne termeljen ennyi hőt,úgyhogy pasztázd úrja a procit és tisztisd ki rendesen az egész gépet.
2014. jan. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!