Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Sapphire HD6670...

Van egy Sapphire HD6670 GDDR5-ös videókártyám felhúztam az órajeleit. A mag órajelét 800-ról 915-re míg a memóriáját 1000MHz-ről 1150-re. Hőmérséklete jó nagy terhelés alatt is max 50-52fok. Meghibásodhat a kártya emiatt hiába is jó a hőmérséklete?

Figyelt kérdés
(stabilan bírja ezt az overclock-ot) De azért szeretnék rá vigyázni mert gondolom ha elromlik, emiatt már buktam a garanciát.

2014. jan. 7. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szoftveresen húzod, elviekben nem ugrik a garancia, mert később nem tudják kimutatni, hogy te húztad a kártyát, csak, hogy pl.: leégett. Amúgy tényleg vigyázz rá, de ha stabilan viszi ezeket az órajeleket, akkor nem kell parázni.
2014. jan. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sose jönnek rá, hogy emiatt hibásodott meg, legfeljebb ha annyira balfék vagy, hogy elárulod. Ameddig a feszültséget nem piszkálod, csak az órajelet, nem lesz baja a kártyának.

52 fok az semmi, gondlom eddig lehetett vagy 45. 70 fölött kezdj aggódni a hőfok miatt, addig ne.

2014. jan. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó köszönöm : ) és igen szofveresen van húzva a feszültséghez nem nyúltam ahhoz abszolút nem értek. És remélem akkor így nem is lehet olyan baja amit én okozhatok ezzel.
2014. jan. 7. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!