Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha rosszul méri az alaplap a...

Ha rosszul méri az alaplap a processzorom hömérsékletet akkor avval lehet reklamálni? (garanciás 1 hónapos gép)

Figyelt kérdés
Kicserélnék nekem?
2014. jan. 8. 00:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Honnan gondolod, hogy nem jól méri?
2014. jan. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert ha játszok akkor bármelyik programmal nézem a hőmérsékletet azt írja ki 200fok...Tudommal ha 80fokot elléri autómatikussan leáll a gép...
2014. jan. 8. 01:52
 3/9 bamboochatheone ***** válasza:
Kép?
2014. jan. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló gondom van csak annyi hogy nekem a processzorom 35 fok körül mozog az alaplap pedig 115-120 fokos ami szerintem lehetetlen, Ja és azt hozzá teszem hogy netezés közben is ugyan annyi.
2014. jan. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hány különböző programmal nézted? Gúlin keress rá, lehet hogy csak nem kompatibilis a processzorral/alaplappal az adott program.

BIOS jól írja a hőmérsékleteket?

2014. jan. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Esetleg nem lehet, hogy fahrenheit fokban méri ( lehet hülyeséget mondok, de mondjuk amerikában az jobban elfogadott )
2014. jan. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Itt a kép(tíz perc játék után): [link]


Mivel játék közben nem birok bemenni a biosba és mire bejutnék addigra lehülne...Ám kb a program és bios alapban ugyanazt a hőmérsékletet mutatja (ha nem csinálok semmit)

2014. jan. 8. 15:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, jó ég sem tudja, hogy cserélik-e vagy sem, egy BIOS frissítés viszont lehet megoldaná, nekem anno egy ABIT alaplapomnál volt ehhez hasonló probléma és frissítés után normálisan mérte a hőt.
2014. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már a legfrisebb van :)
2014. jan. 9. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!