Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van 3 alaplap, amit kinéztem...

Csaba9292 kérdése:

Van 3 alaplap, amit kinéztem : MSI B85-G43 GAMING MSI H87-G43 GAMING MSI Z87M GAMING Majd i5-4670-et akarok belerakni, valamint van egy 6970. azt raknám bele, nem tuningolnék 1általán, nem vok annak a híve. Mi a véleményetek ezekről a lapokról?

Figyelt kérdés
Nem muszáj MSI márka nekem,csak hát mutatósak,azért is ezeket néztem,meg honlapon néztem mit tudnak,eléggé étvágygerjesztő.Melyiket érné meg megvenni, mi az előnye az egyiknek a másikkal szemben? Számottevő különbség van-e a 3 chipset között? Esetleg vmi mást ajánlanátok-e ebben az árkategóriában, ami jobb lenne ezen 3 MSI alaplapnál?

2014. jan. 9. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:

A Gaming-et szívesen használja az MSI jelzőnek, mert szép alaplapok, jó festés és színek, de ebből csak a Z87-es nevezhető igazi gamer lapnak, ami tuningra született.


A sima 4670-es nem tuningolható, de miért is vennéd meg, mikor a 4670K olcsóbb 3000 ft-al és az tuningolható.

Addig nem vagy csak híve, amíg nem tudod, mire képes ez a processzor, ha 4.5 ghz-n megy.

2014. jan. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem minden helyen olcsóbb a K-s verzió.


Mindenképpen Z87 lapot vegyél K-s procinak, ha a simát választod akkor elég egy H87 is.

2014. jan. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb helyen most a K olcsóbb, még ha nem akar tuningolni, akkor is jobban megéri.

A tuning lehetőségét nem zárja ki a B85 és a H87-es lap sem, csak azt nem erre találták ki.

2014. jan. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha ott is talál lapot ahol a K-s olcsóbb akkor egyértelműen 4670K. De én mellé tuti hogy z87 lapot vennék. Nem feltétlenül muszáj az msi gaming lapjai mellett maradni, a military class lapjai is nagyon jók és olcsóbbak (ha mindenképpen msi kell).
2014. jan. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!