Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok erősítőt ajánlani...

Mpeti1996 kérdése:

Tudnátok erősítőt ajánlani egy Sennheiser HD 558 fejhallgatóhoz?

Figyelt kérdés

Nemrégiben vettem egy Sennheiser HD 558-as fejhallgatót. Az a baj, hogy a telefonommal(Samsung Galaxy S4)nem szól valami túl jól. Nem elég hangos és kevés a basszus is. Az lenne a kérdéses, hogy egy fejhallgató erősítővel ki lehet nem küszöbölni-e ezt a problémát. Tudnátok linkelni párat?


A válaszokat előre is köszönöm :)



2014. jan. 9. 17:29
 1/3 savanyújóska ***** válasza:
Szerintem a FiiO-k között nézegess, azt hiszem az E7 van pont ehhez kitalálva. Ugyanakkor azért a minőségi ugrás több lesz, mint hangerő és basszus, ezt megígérhetem!:) Egyébként telefonnal eddig nekem sem volt jó tapasztalatom(egy ATH-M50-et nyúzok jelenleg), bár nekem pont az a bajom, hogy leghalkabban is túl hangos... (Lumia 710) Másik dolog, hogy a túl kevés basszuson nem biztos, hogy az erősítő fog segíteni, mert lehet a fejhallgató karaktere olyan, hogy neked nem jó, pl. ha dnb-t, dubstepet hallgatsz. Meg mélyből is van szar, de legalább sok, meg minőségi is...:D Konkrétan nem ismerem a HD558-at, de a kategóriában az Audio-Technica ATH-M50 és a Denon D1100 van mélytúlsúlyosnak mondva (ez utóbbi nagyon). Szóval a hangerőn biztosan fog segíteni egy dedikált erősítő, a basszuson meg lehet... Ha egyébként jársz a PH! lapcsalád felé (Mobilaréna, Gamepod, stb.), akkor a fórumban a Nagy fejhallgatós topikban érdemes kérdezősködni, ott szakértő segítséget fogsz kapni, nem ilyen dilettánsat, mint az enyém!:D (Aki szintén ott művelődött a témában...)
2014. jan. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :)
2014. jan. 9. 19:00
 3/3 Marics István válasza:
Iphone-al nagyon jól szól meg erősítővel :)
2014. máj. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!