Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo netbookom nem látja a...

Lenovo netbookom nem látja a routerem, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
XP helyett Win7-et raktam fel, előtte működött, most minden WIFI hálózatot lát a környéken, csak az enyémet nem.
2014. jan. 9. 20:54
 1/6 CspCsj ***** válasza:

Próbáld frissíteni a wifi driver-t (kábellel csatlakozz a router-hez).

Bár néha az is okozza, ha a router a wifi csatornát automatikusan az alapértelmezett 6-ról átváltja másikra (1-13-ig vannak wifi csatornák). Állítsd a wifi Channel-t Auto-ról fixen 6-osra (általában azért váltanak automatikusan másikra, mivel több router ugyanazon a csatornán zavarja egymás jelét).

2014. jan. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

13-as csatornán ment a router.

De az asztali géppel mindegy hanyas csatorna?

A laptopnak a 6-osra állítás bejött, de semmilyen más csatornán nem látja a routert csak ezen.

2014. jan. 10. 11:14
 3/6 CspCsj ***** válasza:

Ha az asztali gép kábellel csatlakozik, akkor nem érintik a vezetéknélküli beállítások.


Próbáld frissíteni a wifi kártya driver-t, lehet hogy utána más csatornán is csatlakozni fog. (Futtatásba: wuapp és nézd meg az ajánlott frissítések között van-e hálózati frissítés, hátha kimaradt)

2014. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Ha az asztali gép kábellel csatlakozik, akkor nem érintik a vezetéknélküli beállítások."


Az is wifin megy mint a tab, és a két mobil, gond nélkül.

2014. jan. 11. 13:17
 5/6 CspCsj ***** válasza:
Akkor más a wifi kártya, vagy más a windows így más a driver/program...
2014. jan. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tudom, hogy ez mar regi beszelgetes volt, de van egy kerdesem, elegge nem ertek az ilyen dolgokhoz. Szoval a csatornat hol tudom atallitani?
2016. jún. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!