Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy AMD FX 6300-am van, hány...

Vagra Ádám kérdése:

Egy AMD FX 6300-am van, hány fokig melegedhet fel a proci anélkül, hogy baja lenne?

Figyelt kérdés
Gyári hűtő van hozzá és nem szeretném ha leégne.

2014. jan. 10. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tuningolod akkor nem kell tartani tőle. Gyári hűtő elegendő hozzá.
2014. jan. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha elég rendesen megterhelem akkor is? BF4-re gondolok
2014. jan. 10. 15:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem. Gondolj bele, minek adnák a gyári hűtőt ha tudják hogy nem elég hozzá? Normális, rendeltetésszerűen használt processzornak elegendő lehet a gyári hűtő. Sokan azért cserélik le a gyárit mert tuningolják, vagy van kedvenc hűtőmárkájuk amiben bíznak, vagy eleve nem szeretik a gyárhűtőt.
2014. jan. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ment a zöld pacsi
2014. jan. 10. 16:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy Intel Core i7 920-am van, 1,1Volton 2,6@3,4GHZ-en megy 2009. októbere óta gyári hűtővel, nem hangos és nem is melegszik túl ( bár sose tartom a ház oldalát a gépen ). Alapjáraton 38 fok, terhelve 45. Nem rosszak ezek a gyári hűtések, de valakit az apróbb szélzaj is zavar, annó volt nekem is olyan procim, ahol lecseréltem a hűtést ( régi Pentium 4 3,4ghz-es ), mert annyira süvített, hogy zavaró volt. Pl.: A VGA-mon most sem a gyári hűtés, hanem Arctic Cooling van.
2014. jan. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Fx6300-am van alap hűtővel tuning nelkül alapjáraton 50fok

bf4 alatt 86 fokig felmegy chipset az is kb ide de neha eleri 90-et is de közeljövőben tervezek szellőztetni házat + normális hűtés

2014. jan. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!