Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy laptopaksim van, amit...

Egy laptopaksim van, amit formázni kellett volna, ami kétszeri 10 órás töltésből áll és teljes lemerítésből. Ha za elsőt elrontottam, akkor a másodiknak már nincs értelme?

Figyelt kérdés
sajnos félreértettem, mert a 10 órát használat nélkül kelett volna tölteni én meg használtam közben és meg is szakítottam. Mind a kettő baj volt? És a másodszori töltés-lemerítésnek így már nincs értelme, attól nem lesz jobb?

2014. jan. 10. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kell formázni a telefon és a laptop akksikat sem. Felejtsétek már el!
2014. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

van amit kell, ez régi fajta, de ha nem értesz hozzá ne irogass már, szervízben szakembertől kaptam, rá is van írva, ne irogass már ide hülyeségeket


kérem aki tudja a kérdésemre a választ, csak az írjon

2014. jan. 10. 20:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen technológia? Li-polymer, li-ion, NiCd, NiMh stb? Ráírva megtalálod.
2014. jan. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ha valaki ért hozzá, akkor abból, amit leírtam tudná
2014. jan. 11. 11:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Keresd meg a neten az adott akkutípushoz tartozó utasítást és rakd belőle össze magadnak amit jónak tartasz, ugyanis minden helyen mást írnak. Vagy mondjuk miért nem kérdezed meg attól akitől vetted?
2014. jan. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát itt kérdezem, és ha valaki nem tud válaszolni, akkor kár írni, mert itt kérdésekre válaszokat szokás írni, arra való ez az oldal
2014. jan. 11. 16:35
 7/9 anonim ***** válasza:
De már megint kötekedsz...
2014. jan. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ez megint nem válasz :) jobb dolgod nincs?
2014. jan. 11. 19:17
 9/9 anonim válasza:
Van értelme, de többször már ne rontsd el. És mindennapos használatnál is tartósabb lessz az aksid ha lemeríted és utána maximumig töltöd. Ez csak a Li polimeres aksira nem érvényes. Ott a fordítottja az igaz. Sosem szabad teljesen lemerülnie!
2014. jan. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!