Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows telepítése cd-ről ÚJ...

Windows telepítése cd-ről ÚJ GÉPRE?

Figyelt kérdés

Ma kaptam meg az új gépet , és szeretném telepíteni win7-et

De, ha berakom CD beolvassa elkezdi loading stb.

És amikor még fekete képernyő és alul szürkébe tölt a loading akkor megáll és kiír egy ilyet:


Windows has encountered a problem communicating with a device connected to your computer.


This error can be caused by unplugging a removable storage device such as an external USB drive while the device is in use, or by faulty hardware such as a hard drive or CD-ROM drive that is failing. Make sure any removable storage is properly connected and then restart your computer.


If you continue to receive this error message, contact the hardware manufacturer.


File: \Boot\BCD


Status: Oxc00000e9


Info: An unexpected I/O error has occurred.


Hogy lehetne fixálni....?



2014. jan. 10. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
eredeti?
2014. jan. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet hibás a Windows telepítő? Próbáld ki egy másik gépben.
2014. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem eredeti.
2014. jan. 10. 21:29
 4/9 A kérdező kommentje:
És nincs másik gépem.
2014. jan. 10. 21:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Haver, ismerős gépén, erre gondoltam...
2014. jan. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De.. Nem akarok semmilyen gépet újratelepíteni baxki...


Csak is az enyémet fenn meg látod mit ír amikor elkezd tölteni fekete képernyő van alul szürke csik töltödik és betölt feléig és leáll és leírtam mit ir...

2014. jan. 10. 23:34
 7/9 bamboochatheone ***** válasza:
Attól mert betölti a telepítőt még nem fogja újrarakni egyik gépet sem a telepítő...
2014. jan. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én csak segíteni akartam, volt már rá példa nálam, hogy egyik gépre nem ment fel, másikra felment a windows ugyanazon disk-ről és kiderült, hogy a meghajtó hibás, de ha ugyanezt a hibát egy másik gép telepítésénél is elköveti a Windows telepítő, akkor hibás a lemez, akkor újat kell szerezni, ennyi lett volna a dolognak az értelme, de köszönöm a lecseszést a segítségemért cserébe.
2014. jan. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem le csesztelek , bocs csak kicsit ideg voltam most kaptam összerakva és nem jó...


Meghajtó szerintem tuti hogy jó full új minden.


És mivan USB telepítéssel?

2014. jan. 11. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!