Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem megy a hang?

Miért nem megy a hang?

Figyelt kérdés
vettem egy LG IPS2763V típusú monitort beépített hangszóróval de nem megy a hang ... hdmi-vel van összekötve szóval kéne, de van jack dugóval is összekötöttem, de még így sem megy ... már mindent megpróbáltam ... mi lehet a baj?

2014. jan. 11. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
hangkimenetet átt kell álitani a hdmi kábelre, Vezérlőpult hang és ott kiválasztani az alapértelmezett lejátszóezközt... (ami a HDMI out..) ezt átállítod és jó lesz
2014. jan. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hangkimenetet átt kell álitani a hdmi kábelre, Vezérlőpult hang és ott kiválasztani az alapértelmezett kimenetet... (ami a HDMI out..) ezt átállítod és jó lesz
2014. jan. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem lehet ráálítani hdmi outputra csak olyan van ott, hogy speakers gondolom az a jack miatt aztána monitor neve és realtek digital output ... de egyik sem megy ... de ha a fülhallgatót nyomom rá akkor meg megy
2014. jan. 11. 13:22
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor a monitor nevét válaszd, mire dugod a jacket ami megy monitorra vagy gépre? ha a gépen szól a jack akkor biztos nem jó, mert csak egy hangkimenetel lehet elvileg alapból.
2014. jan. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!