Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP 2000-2d03SH notihoz win 7...

HP 2000-2d03SH notihoz win 7 driverek?

Figyelt kérdés
Vettünk egy HP 2000-2d03SH notit. Sajnos most vettem észre hogy csak windows 8-hoz vannak hozzá driverek... Nekünk meg win 7 ultimate x86 rendszerünk van. Tudna esetleg valaki segíteni hogy tudnám ezt a problémát megoldani? Kerestem már annyit de még nem találtam működő megoldást. Felmegy rá a win7, de driver nélkül nem működik még a wifi sem. Örülnék a segítségnek. Win8-at csak a legvégső esetben szeretném felrakni.

2014. jan. 11. 19:19
 1/2 coopper ***** válasza:

Szia.


Leirom a driverkeresős szövegemet, hátha segit, bár szerintem ahhoz, hogy minden menjen raja rendesen nagyon sok keresés és próba kell majd hozzá, és még akkor is ott van az, hogy nem fog rendesen működni :


Manuális driver keresés, hardverazonositó alapján :


Nézd meg az eszközkezelőben, hogy van-e sárga kérdőjeles vagy felkiáltojeles eszköz (vagy azt az eszközt keresd amire másik drivert szeretnél telepiteni).


Eeszkezkezelő inditása : Futtatás/Keresés : devmgmt.msc


Ha van sárga kérdőjeles/felkiáltójel eszköz akkor nézd meg a hardverazonositóját és az alapján próbálj meg driveret keresni :


Kattint kétszer az egyik ilyen sárga kérdőjeles/felkiáltójel eszközre, előjön egy ablak, abban a "Részletek" fülön van egy leengedhető ablak, oda válaszd a "Hardverazonositókat".


Az alatta lévő ablakban megjelenő adatokból az első sorra kattints rá és CTRL+C (másold).


Gogliban bemásolod (CTRL+V). Először is próbáld meg az összes adat alapján keresni a drivert, ha nem sikerül akkor próbálj meg a végéről leszedni egy egységet ("&" jel az egység tagoló), majd még egy egységet, a végén csak a VEN és a DEV - Vendor és Device, usb eszköz esetén a VID és PID azonositó marad, utánna irod Driver plusz az OP rendszert és már keres is.

Példa gugli keresésre :


PCI\VEN_1002&DEV_9498&SUBSYS_10021002&REV_00 driver windows XP


Itt egy mintakép hardver azonositóra :

[link] vagy [link]


Sok sikert.

Üdv.

2014. jan. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Megpróbálom.
2014. jan. 11. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!