Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok nekem valaki találni,...

Tudnátok nekem valaki találni, világító billentyűzetet, az alábbi igényekkel? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. A kérdést nem gondolom, teljesen érthetőnek/nyelvtanilag helyesnek, így leírnám érthetőbben. Szóval, Logitech,Genius, vagy Razer világító billentyűzetet szeretnék vásárolni, de nem tudom melyiket vegyem. Fontos! A billentyűzet lehet gamer, de a keretet ne nagyon lépje túl ami 10.000- Ft. Hozzáteszem, az is fontos lenne ha "minőségi billentyűzet" lenne. Ami alatt, azt értem hogy ne egy "nincs neve" valami kínai, "össze verbuváljuk" mottóval rendelkező cég adja ki azt, amit ajánlotok ha kérhetem... Ezért szeretnék a leírt márkákhoz ragaszkodni. Amit még szeretnék, a billentyűvel kapcsolatban, az, az lenne, ha a neon színe kék lenne. Illetve, annak nagyon örülnék, ha lehetne a színét állítani, mint a kurzoromnál. (Genius Gila)

A válaszokat, zöld kézzel jutalmazom. Ui.: Magyar kiosztású legyen.



#billentyűzet #ajánlás #Logitech #Razer #klaviatúra #találás #világító klaviatúra #Genius billentyűzet
2014. jan. 11. 21:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Tudna nekem találni valaki világító billentyűzete az alábbi igényekkel? Így lenne helyes. Sajnálom, hogy elrontottam, akit esetleg zavart...
2014. jan. 11. 21:57
 2/12 anonim ***** válasza:

Én csak ezt ismerem, ami megfelel a fenti szempontoknak. Tudnék többet is, de azok jóval 10k felett vannak.


[link]

2014. jan. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És milyeneket ismersz? Ha 20.000 Ft lenne a keret? És a Trustot nem igazán csípem. Én a fent, leírtakat szeretem. Ja, és az lenne még itt a probléma, hogy olyan kéne, amihez jár, csuklótámasztó illetve ps2 csatlakozós...
2014. jan. 11. 22:10
 4/12 A kérdező kommentje:
Vagy ha gamer, akkor usb is jó, de akkor legyen kérlek legyen gamer...
2014. jan. 11. 22:11
 5/12 anonim ***** válasza:
2014. jan. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És ezeket mivel, ésszerű takarítani? Mert nem nagyon szeretném egyenként ki pattintgatni a billentyű gombokat a helyéről, aztán vissza rakni.
2014. jan. 11. 23:19
 7/12 alfamate89 ***** válasza:
Ilyen feltételekkel csak USBs billentyűt fogsz találni! Én Razer Anansit ajánlom, egyszer kell megvenni az életben és kiszolgál, ha vigyázol rá! Persze a keretet jóval túllépi :D
2014. jan. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát, igen... A Razer Anansit, én is megfelelő billentyűzetnek tartom, csak az, az egy idegesítő dolog van benne hogy nem találtam még róla magyar kiosztást? Esetleg valamilyen módon lehetne egy magyar kiosztást rá venni? Vagy esetleg egy magyar kiosztásút találni?
2014. jan. 12. 11:10
 9/12 alfamate89 ***** válasza:
Nincs belőle magyar és mivel fizikailag van eltérés, így nem tudod megoldani. Matricázni amúgy sem tudod a háttérvilágítás miatt. Amúgy nem tudom miért kell annyira megijedni az angol kiosztástól... most is Anansiról írok!
2014. jan. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem megijedni, csak én hozzá szoktam már jó ideje a magyarhoz...
2014. jan. 12. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!