Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok olyan wifi routert...

Ajánlanátok olyan wifi routert, ami 8-10 klienset is megbízhatóan tud kezelni?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy van egy Linksys WRT54G. Ennél elég sokszor előfordul, hogy valamelyik wifis eszköz nem tud csatlakozni, amíg ki nem húzom a router és vissza nem dugom. Egy-két kliensnél ez a probléma nem fordul elő. Firmware frissítés többször is történt. Javult, de nem az igazi.

Próbáltam egy Netgear ESR 1220 típusút is. Ennél meg a DNS kiszolgálóval problémázik néha.

Az új router hatótávját is szeretném ha elég nagy lenne. (190nm + kertben kb 7 méter távolságban)


20 és 40 ezer HUF között érdekelne. Persze szívesen olvasok olcsóbbakat esetleg drágábbakat is.



2014. jan. 13. 22:41
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
100%

A Linksys WRT54G legtöbb hardver verziója támogatja a Linux alapú Tomato firmware -t, azzal jelentős javulást érhetsz el.

Ami az új routert illeti, ha képes vagy ennyit is rászánni, akkor az Asus RT-N66U lesz a te routered.

2014. jan. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én egy tl-wr940N-et használok 8 gép lóg rajta csatlakozási problémák nincsenek sebesség eloszlás jó. 120Mb/s net-valós 90-100 és a gépeken mért 30-40 állandó.A hatótávja-kertes házi övezetben a harmadik szomszédban már nem mindenhol az igazi-az én házam falát ha nem árnyékolja más épület 80-100m.

A router a tetőtérben van,a 7 méter 4db. 38-as téglafalon sem gond.

2014. jan. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!