Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megérné egy ilyen konfigot...

Megérné egy ilyen konfigot venni? Többi lent!

Figyelt kérdés

PROCI


[link]


PROCI HŰTŐ


[link]


ALAPLAP


[link]


VIDEÓ KÁRTYA


[link]


RAM (2db)


[link]


TÁPEGYSÉG


[link]


MONITOR


[link]


HÁZ


[link]


SSD


[link]


2014. jan. 14. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem.


Rossz ár-érték arányú processzor


Szar alaplap


Szar táp


60GB-os SSD-t inkább ne is,akkor már később inkább egy 120-ast.

2014. jan. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gépvásárláskor az első kérdés az, hogy MENNYID VAN RÁ, a második az, hogy MIRE KELL (vagy fordítva)?


Szóval, az előző válaszolóval csak annyi ellenkezésem van, hogy a 60 SSD bőven elég, ha csak OP-t akarsz rajta futtatni. Elég sokat kell várnod ahhoz, hogy megérje csak erre a célra a 120GB-s.


Ja meg én inkább 4-8GB RAM-ot használnék, ilyen konfig mellett.


Bár játékra inkább Intel legyen, gyanítom arra kell, de tévedhetek. :D

2014. jan. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
180000-em van rá. és OP rendszerre kell az SSD és játékra használnám. (pl. BF3 , CoD , GTA 4 meg ilyenek) és nem szeretem az Intelt . :)
2014. jan. 14. 18:36
 4/6 anonim ***** válasza:
HDD-d van?
2014. jan. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen az már van 1TB Western Digital .
2014. jan. 14. 18:39
 6/6 anonim ***** válasza:
A HDD-dnek milyen a csatlakozása? Sata II vagy III? Habár ez a legkevesebb (csak azért kérdeztem, mert a sata II-es jobban megéri, mint a III-as HDD-nál)... Akkor azt mondja, alaplapnál általában a chipsetet nézd, ha mindent benne akarsz találni (egy kis help: [link] Érdemes az A75 és A88X tájékán gondolkodni. Ha ez megvan, akkor van egy tuti alaplapod (hozzátenném, legyen egy kicsit magasabb busz sebessége, az mindig jól jön). Tápból szerintem elég az 500W-os is, erre viszont kérdezz rá, ezt mindig elcseszem... :D RAM-ból még minimum +2GB jó lenne, valamint prociból jó az AM3+, annyit korrigálj, hogy a busz sebességét is nézd neki, az minél nagyobb legyen, de arányban az órajellel (elég a 3.2-3.5 GHz is, azt húzhatod később). L2 és L3 cache elég, az L1, nem jó semmire... (szerintem) Továbbá, ha maradt még pénzed, akkor első sorban új hűtőt nézz a kacataidra, mert nekem pl azért döglött be nemrég a vidikarim, mert a gyári hűtő nem hűtötte le eléggé. Nem kell fullextrás, csak egy kicsit jobban hűtse, ennyi elég. Szóval ez az én véleményem (#2), sok sikert! :D
2014. jan. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!