Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért másol lassan pendriveról?

Slavin Kelevra kérdése:

Miért másol lassan pendriveról?

Figyelt kérdés
Van egy 16 Gb-os pendrive-om ami rohadt lassan másol 3-4 Mb\sec. De leformázom NTFS-ben hogy tudja a nagy fájlokat kezelni mind szép és jó elindul 28%-ig felnyomja ilyen 700 Mb\sec (csak lestem) ott megáll és sehova tovább, vagy nagyon lelassul. Mi a szart csináljak és miért csinálja? Már megformáztam nem gyorsformázással az a laza 3 óra mit számít. Fent van az összes program a 3.0 usb ugyan ez. Viszont a laptopról 60-70 Mb-al másol ugyan az a windows 7. HELP!!!!

#pendrive #másolás #miért ilyen lassú
2014. jan. 14. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Pendrive-ra másolni mindig lassabb, mint pendrive-ról másolni, ez tény. Szerintem semmi baj nincsen, nekem is van egy 16GB-os pendriverom 4-5mb/s-el másol és mikor megformáztam NFTS-be, nekem is ugyanezt produkálta nagy sebesség az elején aztán szépen lelassul, mintha megtorpant volna a másolás, de végül csak rá ment az "anyag".
2014. jan. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 menta34 ***** válasza:

Egy átlagos pendrive-ra ilyen 3-4 megás sebeséggel lehet írni, ilyen egyszerű.

Amit másolás elején látsz gyors sebességet az kamu, valami valahol gyorsítótárazza késleltetett írásra.

2014. jan. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tiszta sor de ugyan ez a pendrive a laptoptól 60-70 Mb-vel másol rá is meg le is
2014. jan. 19. 18:30
 4/4 Ramones73 válasza:
Nálam is ez a gond!!! Verbatim 64gb méretű USB 2. 0 pendrive-ot. Írásnál elkezdi 70 mb sebességgel, majd 10-12 s múlva visszaesik 3,5 mb-ra. Fat32-n volt és NTFS-re formáztam. De Fat32-n is ua volt a probléma. Átnéztem a Win7 eszközkezelőjét ott látszólag minden rendben.
2014. márc. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!