Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma a gépemmel...

Mi lehet a probléma a gépemmel, mert állandóan 100%-on fut majd aztán lemegy 10%-ra a processzor. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Könyörgöm segítsen valaki !!!!!!!

#probléma #processzor #processzorfigyelő
2014. jan. 16. 17:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A firefox vagy a flash szoftverhibája is lehet, ha ők terhelik 100%-ra. Ha az ember elszúr valamit programozáskor és a programja végtelen ciklusba kerül, akkor általában teljesen leterheli a processzort.
2014. jan. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt pár napja (1-2 hétig), a firefox.exe rengeteget zabált, újratelepítettem és megoldódott a probléma..
2014. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Azért a configot sem ártana leírni. Mert firefox télleg sokat zabál,de kevesebbet mint a Chrome.
2014. jan. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szükséges egy olyan falat felépíteni ami stabil...


Én egy ilyesmit ajánlok:

Hitman pro

Advanced System Care

Malware Bytes

Kaspersky


Ez "védelmi" vonal elég lesz (a vírusok és egyebek ellen),hiszen ha mind aktív és aktívan sokszor futtatod akkor nem nagyon lesz gond a vírusokkal.

2014. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
# 14 Lehet, hogy nem mennek be a vírusok, de ha nincs egy atomreaktorod és az összes aktív akkor nem tudod majd normálisan használni a gépet
2014. jan. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Azt írja, hogy a Windows gazdafolyamat (Rundl32) zabálja a legtöbbet. Az gond ?
2014. jan. 19. 10:49
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen ez egy trójai vírus.
2014. jan. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!