Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus laptopomról a szerviz...

Asus laptopomról a szerviz távsegítségének köszönhetően töröltem a wifi hálózati kártyát, hogy tudom vissza varázsolni?

Figyelt kérdés

Asus x54 típusú gép, win7 van rajta. A windows vezérlése állandóan blokkolta a gép wifi kapcsolatát. Kikapcsolta pár percenként a vezeték nélküli elérést. Az Asus szakember írt egy 3 soros levelet, hogy az eszközkezelőben jobb egérgomb eltávolítással töröljem a vezeték nélküli eszközt. A listában 3 eszköz volt felsorolva az én gépemen : Atheros Ar8151 Pci EGigabit Ethernet kontroller (ezt nem bántottam)

Atheros ??? wireless valami (ezt eltávolítottam)

Microsoft ??? wireless valami (ezt is eltávolítottam)

Tökéletes megöltem a vezeték nélküli elérést. Kérdés, hogy tudom a törölt Atheros akármi számút visszaállítani, illetve a számát hol fogom megtalálni?

Nagyon örülnék, ha segítenétek, nem szeretném újratelepíteni a gépet, mert vannak olyan programok, amiket nem tudok újra beszerezni.



2014. jan. 18. 09:01
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Az Asus oldaláról vagy a mellékelt driver CD -ről újra fel kell telepíteni a driverét.

Amúgy ha egy program fontos nekem, addig nem nyugszok még a telepítőjét be nem szerezem. Így egy újratelepítéskor nem fogom a fejem hogy most mi lesz.

2014. jan. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ez a bizonyos program telepíthető, de a kulcsot az olasz gyártó cég adja meg (autó diagnosztikai program)és baromi hosszú idő beszerezni.

Köszi a választ, kerestem már a neten, telepítő cd-t viszont nem kaptam hozzá.

2014. jan. 18. 09:26
 3/3 A kérdező kommentje:

Asus oldalról sikerült letölteni amit kell.

Köszi.

2014. jan. 18. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!