Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Össze raknátok egy konfigot...

Arm0115 kérdése:

Össze raknátok egy konfigot légyszi? (RÉszletek lent)

Figyelt kérdés
kb 180 at szánok rá és sokat fogok rajta játszani és még az a kérdésem hogy Nvidia kártya legyen benne 8 giga ram és cpu hűtő is kell 180 at át tudom lépni talán minimálisan. :)
2014. jan. 18. 14:51
 1/1 anonim válasza:

A www.ipon.hu -n van gépösszerakó. Nagyon könnyen össze tudsz rakni vele egy jó gépet. Árban szerintem ők az egyik legjobb cég. Én eddig kilenc gépet raktam össze így. A személyes véleményem az, ha főleg játékra kell a gép és nem akarsz azzal szembesülni, hogy az Assassin's Creed megáll rajta, mint a szög, akkor a 180-at nyugodtan duplázd meg. Az én gépem 400.000.- volt és szájbaröhögi az Assassin-t, meg a Crisys-t. Úgy van esetleg esélyed, hogy az iponnál összeraksz egy gépet és a hardverapro.hu -n megnézed van-e olyan alkatrész.

Ha nem megy szólj, segítek :)

2014. jan. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!