Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehetséges összeállítani egy...

Lehetséges összeállítani egy gpe ennyiért? (Fontos! )

Figyelt kérdés

Szóval irodában dolgozok, és a főnökömtől kaptam egy kis plussz pénzt. Pontosabban 2 millió forintot. Ezt gépre szeretmém költeni.


A segítség kérésem az lenne, hogy össze tudnátok állítani-e ennyiért egy gépet?


(Ezt tényleg igaz. Aki nem hiszi el, kérem ne írjon választ!)


2014. jan. 20. 19:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Hülyeség eltapsolni 2 miskát egy gépre, 4-500 ezerért olyan gamer gépet kapsz hogy megszólal..Maradék 1,5 milliót eltenném egyéb értelmes dologra.
2014. jan. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Azért szerintem 4 r9 290x jobb mint 2 gtx 780ti
2014. jan. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Jó de az már tényleg fölösleges ez a két GTX 780Ti is bőven elég sőt még sokk is.
2014. jan. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Gábor_79 ***** válasza:
Így, hogy beszéltél a mostani állapotodról azaz, hogy most milyen géped van, ennek fényében, egy 200k-s gép is elég lenne. Ahogy eddig nem használtad különösebben, ezután sem fogod. Vagy ki se tudod használni. Pl. szorzózármentes processzort. Ott fog porosodni. Persze nekem mindegy, csak nehogy megbánd.
2014. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!