Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek mitől lehet az...

Szerintetek mitől lehet az hogy a gépem nem ismeri fel a videokártyát? (Többi lent. Plusz még egy két kérdés)

Figyelt kérdés

Gondom az lenne hogy van egy fujitsu esprimo gépem amitől csodákat nem várok de viszont azt egy kicsit furcsállom hogy se egy játékot nem tudok elindítani rajta (régebbieket se) se egy videot nem tudok megnézni rajta szaggatás nélkül. youtube 360p-s felbontásban beszaggat a video. Tudom hogy ezek irodai gépként vannak kitalálva de ezekkel a paraméterekkel szerintem azért lehetne legalább vidót nézni... fujitsu d2812-a2 lap, 2gb ddr2 ram, e1200es procival, és az integrált hulladék x4500 kártyával. Már windowst telepítettem rajta (xp-vel is meg win7el is próbálam) virus ellenőrzést is próbáltam, ramokat linux alatt teszteltem, vinyót hd sentinellen ellenőriztettem, és minden tökéletesen működik, de mégis full bevan lassulva és videót nem lehet nézni rajta nemhogy játszani bármivel is. Ez lenne az első problémám.


Viszont a másik probléma az hogy gondoltam kipróbálom egy normál vidi kártyával hogy mit csinál és bele akartam tenni tesztelés képpen egy hd5570et és semmit nem csinál vele csak pörgeti ezerrel a ventit, de képet nem ad ki. biosban minden normálisan bevan álítva, kártyát is megmozgattam hátha csak érintkezési hiba de nem...


Valakinek valami ötlete esetleg?


Köszönöm előre is



#videokártya #gond #Fujitsu #Video szaggatás
2014. jan. 22. 21:41
 1/2 Mr. V. ***** válasza:

A biosban ki kell választani, hogy melyik legyen az elsődleges videókártya, azaz melyikről induljon a gép... ha ezt nem tetted meg, hiába raksz be másikat, a kép továbbra is az alaplapin fog megjelenni.

A videók, képfrissítések akkor is szaggatottak, ha MS drivert használsz és nem a gyárit, amit a géphez/kártyához a gyár mellékelt. Nem kell feltétlenül a legújabb, inkább egy régi de stabil változat.

2014. jan. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de megpróbáltam már rengeteg driverrel, de mindel ugyan az, amúgy most a gyári oldalról leszedett driverek vannak fent. A Videókártyával kapcsolatban meg biosban autómatára van álítva, nem merem pci-ra álítani mert ha nem ismeri fel akkor vissza álltani se biztos hogy tudom...
2014. jan. 24. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!