Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez jó konfiguráció komolyabb...

Ez jó konfiguráció komolyabb videó és képszerkesztéshez?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat! :)

Véleményt is írhattok! :)


-Gigabyte 777M-D3H alaplap

-Intel Core i3 3,4 Ghz (4magos) proci

-Radeon R7 240 (1GB) videókártya

-4GB kingston RAM

-1TB hdd

:)


2014. jan. 23. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Komolyabbhoz nem. Ez a kevés RAM a fél fogára nem elég egy képszerkesztőnek, én 6000x6000 felbontású viszonylag egyszerűbb képeknél is lazán kifutottam belőle.


Az i3 sosem volt 4 magos, pedig főleg a videó vágáshoz és szerkesztéshez kellene a négy mag.

2014. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Lehet rosszul fogalmaztam kicsit.

Nem a leges legkomolyabbra kell gondolni, de pl sony vegasba jó lenne, ha egy 25 perces videót nem egy éjszaka alatt mentene le :) És nem nagyon értek a hardverekhez, de egy ennél gyengébb gép is egész gyorsan végzett vele, szóval én örülnék, ha egy fél óra alatt lerenderelne egy olyan videót, ami össze van vágva,logó,zene alá,stb.. összesen kb 25 perc :)

Képszerkesztésre meg nekem szinte teljesen jó a jelenlegi 2GB ram (ami ddr2-es) meg a dupla 1,8-as proci, szóval nem a leges legkomolyabb dolgokra gondoltam :)

2014. jan. 23. 18:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Videó ill kép szerkesztéshez a minél gyorsabb proci a lehető legtöbb rammal. A többi kb mindegy is...
2014. jan. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!