Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes használtan memóriát...

Érdemes használtan memóriát (drr2) venni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 24. 11:56
 1/4 Lajos54 ***** válasza:

Ha az új árhoz képest lényeges a különbség, miért ne? Természetesen csak kipróbálva. Bár garancia valószínűleg nem lesz, de ha normálisan van kezelve (berakás előtt nincs összetapogatva, nincs megfogva elektrosztatikusan feltöltődött testtel, illetve berakás után megfelelően van beállítva, nincs túlhajtva stb.) akkor úgyis tovább "él", mint az a 3-6 hónap, amit esetleg vállalnának rá.

Épp nemrég raktam be egy gépbe olyan DDR (tehát 1-es, csak az még nem volt jelölve) memóriákat, amik már 3 gépet kiszolgáltak, utána is vagy 2 évet pihentek a fiók mélyén, és még mindig kifogástalanul működnek.

2014. jan. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem még nem volt rossz tapasztalatom, úgyhogy PC-s alkatrészeknél szerintem jobban megéri használtan vásárolni. Max. a vinyónál nem árt, bár az enyém is majd 10 éves már és nincs baja.
2014. jan. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

thx.

azért kérdeztem, mert én is úgy tudtam, hogy a merevlemezt nem igazán éri meg. Gondoltam hátha van ilyen a probléma a memóriáknál.

Azt nézem, hogy a ddr2-esekre már sokan élethosszig tartó garancia van. Most egy ilyet keresek akinek megvan a számla, és azt hiszem a tok is kell hozzá.

2014. jan. 24. 12:24
 4/4 A kérdező kommentje:
soknak*
2014. jan. 24. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!