Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb egér 6000 FT-ig?

Halalfalo kérdése:

Melyik a legjobb egér 6000 FT-ig?

Figyelt kérdés

Kb. ennyiből tudok új egeret venni. Lehet optikai, vagy lézeres is, megfelelő érzékenységgel. Főleg FPS játékokra használnám.

Az a legfontosabb, hogy szimmetrikus legyen, mert balkezes vagyok.

Köszönöm a válaszokat!



2014. jan. 24. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
2014. jan. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt én is meg tudom csinálni...

Azért kérdeztem, mert egyrészt nem tudom, hogy melyik megbízható, másrészt mindig felmerül a kérdés, hogy ugyanennyiért esetleg van jobb is. Nagyon sokat nézegettem az egereket, különben nem lennék tisztában az egér fő tulajdonságaival, mint a szenzor tipusa (optikai, lézer)

Az érzékenységgel, (dpi = dot per inch)

csatlakozóval stb stb stb. Tehát sokat nem segített az első válaszoló.

2014. jan. 24. 19:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Olyan van hogy neked mi a megfelelő. Én feleslegesen irom le melyik a legjobb egér, mert az nekem a legjobb. Mekkora a kezed, hogyan fogod az egeret, milyen játékkal nyomulsz, túl nehéz vagy túl könnyű számodra az egér, még az sem mindegy milyen egérpadod van.

A nagyobb márkákban kevésbé fogsz csalódni, mint egy nevenincs gyártó egerével, de én vittem vissza egy hónapon belül két razer egeret is garanciában és csak a harmadik müködött jól, pedig nem egy olcsó egér.

Ne legyen névtelen gyártó, kényelmes legyen számodra fogásra és súlyra és legyen rá két év garancia (van amelyikre már 3-at adnak).

2014. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gigabyte M6900, nekem is ez van és remekül megy az fps! 3000+ dpi-s :)
2014. jan. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem notebookhoz Gigabyte M7700B van(18€), ez Bluetooth, de van rendes változata ami rádió hullámos is (kb 13€)
2014. febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!