Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen a gamer laptopon milyen...

Ezen a gamer laptopon milyen beállításokkal mennének a mai játékok?

Figyelt kérdés

pld crysis 3,bf4,far cry 3

ÍME A LAPTOP: [link]



2014. jan. 24. 23:33
 1/7 BM-Striker ***** válasza:

Ez nem gamer.

Újabb játékokat 720p-ben vinne alacssony-közepes baállítások mellett.



Ezek a gamer-ek:

[link]

2014. jan. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A HD8850M videokártya notebook szinten még nem lenne olyan rossz, ami egyébként egy csökkentett órajelű HD7770-nek felel meg azaz valahol a HD7750 és a 7770 között lehet a teljesítménye (talán a HD7750-hez közelebb). Ehhez külön szívás, hogy fullHD a felbontás, egyrészt 15.6 colos kijelzőre ez szerintem sok ráadásul a videokártya is könnyen elhasal, ha natív felbontáson játszanál. Nyilvánvaló, hogy a laptopok a méretük és a korlátozott hűtési lehetőségek miatt nem képesek egy komolyabb asztali játékos gép vagy egy konzol helyettesítésére és Alienware ide vagy oda szvsz a laptop nem játékos célhardver, nem arra való. Szerencsére a mai hardverek fejlettsége és a játékok teljesítményigényének nem túl rohamos növekedése (ami az utóbbi éveket jellemezte, valószínűleg a konzolközpontúság miatt) lehetővé teszi, hogy a laptopokon is lehessen már játszogatni és relatív kis felbontás mellett (pl 1366x768) megfelelő élményt nyújtsanak. Viszont a hordozhatóságon felül csak hátránya van egy ilyen szerkezetnek játékos szempontból: rossz ár/teljesítmény, nem túl combos elérhető játékos teljesítmény, kis kijelző, kényelmetlenebb kezelés (azért egy jó fotelben kissé hátradőlve, nagy monitor előtt egy jóféle klaviatúrával, egérrel sztem kényelmesebben el lehet játszani, mint egy laptop felett görnyedve...persze a laposra is lehet monitort, klaviatúrát stb kötni, de ahhoz ugyanúgy otthon kell lenni illetve megint ott vagyunk, hogy az árából jóval erősebb, bővíthetőbb és fejleszthetőbb gép kijött volna). A Gamer laptop kifejezés az Én szememben inkább viccesen hangzik, mint komolyan...a kérdésben szereplő gép egyébként nem tűnik rossz szerkezetnek, de negyed milláért illik is adni valamit...játékos igények mellett viszont nem ezt venném (ha valóban nem fontos, akkor ráadásul nem is laptopot).
2014. jan. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

(Mitől lesz GAMER az Alienware? az Nvidia kártyától, vagy a plusz 1000 dollártól, amiért egy hűtő van beleépítve? :))

Igaz, hogy nem gamer lapos, de elég jól lehetne vele játszani, ha meg vagy elégedve közepes grafikával.

2014. jan. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BM-Striker ***** válasza:

Egy gamer notebook,attól gamer hogy:


4 magos i7 van benne

középkategóriás vga van benne (lagalább 8890m vagy gtx7600m)

megfelelő hűtés van benne ahhoz hogy az előző kettőt terhelés mellett hosszú távon lehessen használni sima asztalon

opcionálisan lehet benne jó kijelző és billentyűzet is

2014. jan. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez még nem indokolja meg az 1800 dolláros árat.. :)
2014. jan. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BM-Striker ***** válasza:

Viszont a jó minőségű kialakítás igen.



Egyébként van Lenovo Y510p, 300-ért ha kevésbé túlárazottakat nézzük.


Azért linkeltem az Alenware-t, mert az is Dell.

2014. jan. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 270-ért találtam, mikor kerestem :D

én azt sem értem, hogy miért haladnak ilyen roham léptekben a fejlesztésekkel. Volt egy határ, ahol abba kellett volna hagyni. :P

Személy szerint én is egy Lenovo-t hajtok, az összes létező játékkal elbír, de nem tartom valószínűnek, hogy kell ennél több... :)

2014. jan. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!