Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Router <--> Mobil teljes...

Router <--> Mobil teljes internet elérés lehetséges?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy ugye van egy Androidos telóm és wifi van rajta és most is azzal írok. Az a kérdés hogy lehetséges -e hogy én USB-vel rá kössem a routerre a telót? Hogy gyorsabb legyen a net. Mivelhogy wifin még 4-5 jel erősségnél is lassú azaz k.b 1/10-ed sebességet ad. Letöltésem telón torrenten max 350kb/s gépen meg 2.3mb/s.


A kérdés lehetséges?!



#internet #Android #teljes internet elérés
2014. jan. 26. 09:09
 1/3 uno20001 ***** válasza:
50%
Nagyon nagy valószínűséggel nem.
2014. jan. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos amire gondoltál, nem lehetséges.
2014. jan. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hat ezt ne lehet hat nem tudom hgy neked milyen wifid van de nekem a gepen a net jobb napokon 10 mbs tolt neha 5 mbs de az ritka na es van meg a laptopom amin wifi vel netezek es akor is a letoltessebesegem 1.5 mbs es eszt kiprobaltam telon is es ugyan ez a sebeseg ugyhogy csak valamit te csoszogetsz hgy nem egy meg azert lenyeg hgy milyen tavolsagba vagy a wifiol
2014. jan. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!