Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egyre többször látom ezt a...

Egyre többször látom ezt a konfigot itt? Mennyire éri meg megvenni?

Figyelt kérdés

Elviszi a legújabb játékokat is (Szép felbontásban)? És ha igen tudnátok mellé egy másik hdd-t ajánlani,mert a link nem iponos! Köszi!

"VGA: [link]

CPU: [link]

HDD: [link]

RAM: [link]

TÁP: [link]

Alaplap: [link] ..

Monitor: www.tesco.hu

Ház: [link]

ODD: [link] "



2014. jan. 26. 13:16
1 2
 1/13 Osynho ***** válasza:

Nagyon jó összeállítás. :)


HDD-ből min 1TB-osat vegyél szerintem (ár/értékben jobbak, mint az 500-asok és nem árt a hely amúgy sem), ha rendszernek kell, akkor 7200RPM-eset keress, ha adattárolásra lesz, akkor pl a WD Red jó választás.


Később egy jó cpu hűtő, meg egy SSD mehet még a gépbe.

2014. jan. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És teljesítményben hogy muzsikál? Mert mindenképpen úgy szeretnék gépet venni,hogy jövőre ne kelljen másikat! Vagy akkor esetleg megéri többet költeni rá? (Ezzel az a gond,hogy jelenleg ennyit tudok rá költeni!)
2014. jan. 26. 13:23
 3/13 A kérdező kommentje:
És esetleg amít írtál hogy kell hozzá,olyat tudnál linkelni? (SSD,CPU hűtő és még HDD-t is)tudnál linkelni? Bocsi de nagyon zöldség vagyok ehez a témához!
2014. jan. 26. 13:25
 4/13 papagenou ***** válasza:
céljaidtól függ, de ez a gép az átlag embernek évekre elég.
2014. jan. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Osynho ***** válasza:

Írtam, hogy jó. :)


Hűtök:

[link]

[link]


HDD adattárolásra, ha tervezel SSD-t (érdemes nagyobbat venni):

[link]


HDD rendszernek:

[link]


SSD:

[link]

[link]

2014. jan. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez több sebből vérzik...Ipon-ról akarom rendelni,és ott nincs meg minden alkatrész amit írtál.És jelenleg elég drága lenne megvenni amiket írtál. De azért köszi!
2014. jan. 26. 13:48
 7/13 A kérdező kommentje:
De biztos van megoldás erre is! :) Amúgy mit értesz "átlag ember"-alatt?
2014. jan. 26. 13:49
 8/13 anonim ***** válasza:
játékra is elég lesz egy darabig
2014. jan. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az átlag az aki nem maximalista pl játékban (csak fhd minden ultrán és minimum 100fps:D, aki nem több gigás videókat szerkeszt munkaszerűen, aki nem a cryengin 4 et fejleszti stb stb...) azaz csak net, film, zene, tanulás(szövegszerkeaztés, egy két kép photoshopolása blabla) meg aki ha egy játék (ezen a konfigon kb 2 év mulva) ha csak 1600x en megy és csak high beállításon akkor sem vágja fel az ereit. Szal ilyesmi. Am a gép teljesen korrekt. Jó ár/érték arányú.
2014. jan. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Azthiszem elég maximalista ember vagyok,de szerintem megfelel! :D Pontozok mindenkit!
2014. jan. 26. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!