Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha megveszem ezt a laptopot,...

Ha megveszem ezt a laptopot, menni fognak rajta olyan játékok, mint pl. BF4 és GTA 5? Ha nem, tudnátok másikat ajánlani? Még mennyit kell fizetnem a laptopért, hogy használni tudjam?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jan. 26. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
GTA 5 gépigényének ismerete ellenére valószínű el fog futni rajta, a BF4 is, viszont csodákat ne várj, mégis csak egy laptop.
2014. jan. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyen gépem van 1 hete, leírom a tapasztalataim. Proci vga kb mindenre elég lenne, de a drivereknek hála a directx 9 támogatás botrányos. Értsd: Stalkerek low grafikán dx 9-el 5 fps, dx 10-el ultrán határ a csillagos ég. Cod Ghosts maxon megy vele, ebből következtethetsz, többi cod is. Crisys 3 medium/high, Far cry 3 high, de pl gta 4 botrány, csak dx9-et támogat, 10 fps fölé nem mész, tök8 milyem a grafika. De ha az amd csinál egy épkézláb drivert, biztos menni fog maxon is. Hogy a gta 5 elfut-e, szerintem egész biztos, de reméljük az már nem dx9-re van megírva.:P


Ha kérdésed van a géppel kapcsolatban írj nyugodtan.

2014. jan. 27. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted jó lesz ez a gép vagy nézzek másikat? Mert én nem nagyon értek ehhez.:(
2014. jan. 27. 18:18
 4/6 anonim ***** válasza:

1* is gondold át, biztos laptopra van-e szükséged?

2*, mennyi a kereted? Mert ha 200k, ez a legjobb vétel.

2014. jan. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat, szerintem ez lesz a jó vétel.
2014. jan. 29. 19:59
 6/6 A kérdező kommentje:
még egy kérdés: milyen tartós ez a gép, mennyi ideig bírja a rendszeres használatot? megbízható?
2014. febr. 2. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!