Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Irodai számítógépek maguktól...

Irodai számítógépek maguktól újraindulnak. Mi lehet a probléma? Bővebben.

Figyelt kérdés

Számítógépek az irodában (kb.: 4-5 darab) maguktól újraindulnak. Egyszerűen eltűnik a gép, majd a gép 10-15mp ig pörög tovább, aztán újraindul. Gondoltam, hogy túlmelegszik (újrapasztáztam), gondoltam talán a táp (kicseréltem) gondoltam, hogy a memória (kicseréltem egy teszt erejéig egy másig gépből kiszedtem.) de továbbra is fennáll a hiba.

A gép:

Alaplap: Intel DG41RQ

MEM.: Kingston DDR2 800mhz

CPU : DualCore Intel Pentium E5400, 2700 MHz (13.5 x 200)



2014. jan. 27. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:

,,Egyszerűen eltűnik a gép" Láthatatlan lesz? :O


Próbálj egy víruskeresést futtatni a gépeken. Lehet alaplapi hiba is, de elég furcsa az, hogy egyszerre történt a gépeknél

2014. jan. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anti paladin ***** válasza:
Lehet gond az elektromos hálózattal is.
2014. jan. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kepet akartam irni. Az az, hogy eltunik a kep, monitoron megjelenik a "Power saving mode" felirat. Gep porog tovabb majd egyszer csak ujraindul. A gepek biztos, hogy virusmentesek frissen vannak telepitve. Ugy erzem, hogy ez tulnott rajtam elviszem szervizbe hatha kitudjak olvasni az alaplapbol a hibat.. nem tudom. Driverek fent vannak, hozza valoak 2x is ellenoriztem
2014. jan. 28. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!