Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen táblagépet ajánlanátok?

Milyen táblagépet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

[link]

T-home kínálatából, otthoni használatra.


2014. jan. 28. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem IPadot ne vegyél, drága, és teljesítmény-ár érték arányban nem közelíti meg azt a szintet, amit a többi tud. Lenovot, Samsungot, Sonyt ajánlanám. Ha több kritériumot megadnál (pl.: szükséges-e a nagyobb tárhely, internetezésre vagy játékra használnád, vagy mind a kettőre, stb.), akkor konkrét típust is tudnék mondani. Nekem Samsung P1000-esem van. Nagyon bevált. 4 éves és azóta is kiválóan működik, igaz Cyanogen Modot tettem rá.
2014. jan. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az itthoni laptopunk már kezd elavulni, emellé keresnék. Igen, néhány letöltés, zenehallgatás, mesenézés, játék, online ügyek intézése. Tehát nem "nagyfelhasználók" lennénk. Úgy vagyok vele, ha már egyszer pénzt adunk ki rá, azért, ahogy te is mondod az ár-érték arány megfelelő legyen, de nem gondolkodunk több százezres tételben, miután az öt éves gyerekünk is használná (játék, mese), nem akarnám egész végig a fejemet fogni, mit ront el rajta....
2014. jan. 28. 11:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Amiket felsoroltál, arra a célra jobb lenne egy laptop. Egy tableten sokkal nehezebb netezni, írni.
2014. jan. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!