Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha egy hibás frissen vásárolt...

Ha egy hibás frissen vásárolt terméket küldök vissza postával ipon-ba ilyen esetben megkell téríteni a postaköltséget is nekik?

Figyelt kérdés

Üdv.


Vettem egy Noctua NH-D14-es proci hűtőt kb 3 hete,ma bekapcsoltam a gépet és van hőmérséklet figyelő programom,és egyszerű email olvasás közben (kb 25 perce kapcsolhattam be) 67 fokos volt a CPU kb.0 terhelés mellett(csak netezés),amikor lekaptam a CASE oldalát akkor látni lehetett hogy éppenhogy csak pörög ...,újraindításnál és biosban magas fordulatnál már gyorsabb volt,de akkor már hangot is adott és inkább hagytam...


Ilyen esetben(gondolom gyári hibás),megkell téríteniük a postaköltséget is?


2014. jan. 28. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy nincsen lepasztázva rendesen, vagy a hűtő nincsen rendesen leszorítva a processzorra.
2014. jan. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ellenőriztem mielőtt feltettem ;)
2014. jan. 28. 17:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Garanciális javítás esetén a postaköltség eltérő megállapodás hiányában téged terhel...
2014. jan. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!