Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy vezeték nélküli egérben...

Egy vezeték nélküli egérben napi átlag 12 órányi használat mellett mennyit bír egy töltéssel egy ujratölthető 2700 mAh NI-MH-s akku?

Figyelt kérdés

2014. jan. 29. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Nekem olyan egér van az egyik géppemhez amibe két vékony elem megy bele, nem cerza attól a kisebbik véknyabb, rövidebb megy bele. (nem jutt eszembe hírtelen a neve)

Na de azzal egy jó hónapig biztosan megynekem pedig többet használva az a gép mint a tied egy nap.

2014. jan. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anti paladin ***** válasza:
Függ a használat módjától az akku és az egér márkájától is. Egy 12 órás húzós fps maratont már nem biztos, hogy kibír. Egyéb használat esetén akár az egy hét sem lehetetlen.
2014. jan. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy Logitech egerem van. 1db duracell ceruza elem van benne, fél éve használom többet mint napi 12 óra, és még mindig tökéletesen működik. Kíváncsi vagyok én is, hogy meddig bírja még.
2014. jan. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát nem tudom... de épp most nézem az egeret és az elemet... nem lehet hogy ez a baja hogy alig bír ki egy napot egy töltéssel? : az egérre az van írva hogy Rating: 1,5V - 18 mA az elemre ami meg benne van az hogy 1,2V
2014. febr. 2. 14:15
 5/9 anonim ***** válasza:

Figyu, ha vettél egy normális egeret mint Microsoft, Logitech akkor félév - 1 év is akár, nekem 11 hónapja megy és nem villog hogy merülőben lenne.


Ha pedig ZSIDÓ, fösvény ember voltál és egy ezrest spórolni -> Trust, Hama és egyéb Tescós márkát vettél akkor barátom töltögesd naponta, 2 hetet bírnak de legjobb esetben is 1 hónap...


Milyen a márkája?

2014. febr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A4Tech G3-230N
2014. febr. 3. 08:50
 7/9 A kérdező kommentje:
a másik meg hogy azt találom nagyn furcsának hogy egy olyan elemmel ami nem ujratölthető de 1.5 V-os és egy nagy felkaros vérnyomásmérőből lett kiszedve ami már nem ment vele azzal meg két napig megy még...
2014. febr. 3. 09:08
 8/9 A kérdező kommentje:
amit kaptam vele elemet az meg vagy lemerült áltában vagy nem tudom de azzal alig ment egy órát
2014. febr. 3. 09:09
 9/9 anonim ***** válasza:
tech, akkor baratom toltogesd naponta, mindegy mennyi elem, vagy milyen duracell lesz, kib*sztal magaddal mert sporoltal, most elemekre fogol sokkal tobbet kolteniA
2014. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!