Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Samsung Galasy tab 2 7. 0...

Samsung Galasy tab 2 7. 0 szaggatnak a játékok, de miért?

Figyelt kérdés
Pl. : leszedtem az asphalt 8 at, és neten láttam, hogy másnak nem szaggat, de nekem beszokott finoman laggolni, nem vészes, de szokott, vagy a vasember 3 is. Miért? Pedig játék előtt ürítem a memóriát.

2014. jan. 31. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a sams gs4emen szaggat pouban ha jatszom meg lajkolasnal is
2014. jan. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Galaxy Tab 2 hardveresen nem túl erős tablet,sajna 50,000ft-os készülék,de egy ~ 20,000ft-os kínai tablet tudásával egyenlő...

Gyenge grafikus egység,ÉS pofátlanul spórolós CPU,amit kicsi órajelre tettek,és zárt kapott vagy is alig lehet húzni,egyetlen amit tehetsz felhúzod a gyári órajelet,amíg engedi...

2014. jan. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azt hogy tudom megtenni, de köszi a vàlaszt.
2014. febr. 1. 17:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Vannak tabletek amik az órajelet is engedik az alap beállításokban "állítgatni"...<--- szerintem ez kilőve ,mivel a tabod alapból sz. záras.

Vannak tabletek amik ppz-t alkalmazva az órajelet a minimumom kezdik (pl egy 1.6ghz alap órajeles proci kb 1ghz-n üzemel minimum) ,vagyis alapból a lehető legkisebb órajelet állítják be ,ez az akksinak jó,és persze ahogy igényli a gép a nagyobb teljesítményt úgy növeli,elvileg még 10%-kal túl is hajthatja SOC-be,viszont ez nem túlhajtás hanem végleges max órajel...

Ez is kilőve mivel az pár kategóriával feljebb van.

és végül vannak tabletek amiket manuálisan kell intézni,programmal <---- nálad ez lesz ;) CPU booster kell neked,ahol betudod állítani,viszont lehet hogy csak 0,2-0,4 ghz-vel tudod feltolni ( a növekedés látványos lesz játékban) ,de az akksi ideje akár órákkal is lemehet...

És a te tab-od ha jól tudom kötött rendszerű,mivel legál android fut rajta így jó eséllyel rootolnod kell ;)

2014. febr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20 ezres kínai tablet tudásával egyenlő? Ezt hol álmodtad?
2014. máj. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
túl könnyen kapni 20,000-ért IPS kijelzős 4 magos (1.6/Core) 1 GB ramos tabletet.
2014. máj. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!