Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van 1 Fujitsu Siemens Amilo...

Van 1 Fujitsu Siemens Amilo mini ui3520 tipusú netbok-om és processzort szeretnék váltani. Jelenleg 1 Intel atom n270-es van benne 1.6ghz-en ketyeg. Támogassa a 2 magos processzorokat?

Figyelt kérdés
Valami core2-esre gondoltam vagy valami 2 magosra. Támogatja őket?

2014. jan. 31. 21:29
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Ha Intel Atom -ot mindíg alaplapra integrálják, nincs tokozása hogy bármikor csere-berélni tudd.

Persze van két magos Atom (ha külön be tudod szerezni) és le is tudják forrasztani, viszont határozottan nem éri meg a geccsolást és a ráfordítást.

2014. jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak intel Atom CPU, Z5xx, Z6xx, N2xx, 2xx, 3xx, N4xx, D4xx, D5xx, N5xx, D2xxx, N2xxx szériákból

Socket PBGA437 -es foglalattal, és maximum 2,5watt fogyasztásig.

(A jelenleginek 2,5Watt a fogyasztása, ezt tuti elbírja, nagyobb fogyasztás esetén gyorsabban merül, de akár instabil is lehet terhelés alatt)


Egy ilyet próbálnék meg ha mindenképp kell: [link]

(azt a 10 ezret még úgy is megéri, ha utána el kell passzolni akár fél áron)

2014. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1 google: [link]
2014. jan. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben azért köszi akkor hagyom.. De kár hogy rá van taknyolva az alaplapra a procc ://
2014. jan. 31. 21:56
 5/5 P.O.C. ***** válasza:

#3: Ha már google: [link]


Mutass nekem rajta bármilyen rögzítő szerkezetet! :)

Ha tényleg cserélhető, akkor hogyhogy minden google találatban procival együtt van lefotózva ez az alaplap, és sehol nem látszik a foglalat?

Szerintem te ezt házi körülmények között nem fogod tudni kicserélni.

2014. jan. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!